Rychlé vyhřátí průmyslových objektů

Pro rychlé vyhřátí průmyslových objektů používáme infrazářiče, které neohřívají vzduch, ale pevné materiály, včetně lidí. Tyto infrazářiče jsou na tzv. slunečním efektu, který vyzařuje okamžité a přímé teplo. Účinnost této energie je kolem 90%, zbylá energie je přeměněna na světlo. Díky infrazářičům nedochází ke ztrátám a plýtvání tepelné energie prouděním vzduchu. Je to tím, že vzduch se neohřívá zářičem, ale ohřívá se od pevných materiálů, osob a předmětů.

Oslovte naši firmu Setop s.r.o. s požadavky na ekonomičtější vytápění průmyslových hal a nechte si touto cestou navrhnout řešení, které je šité přímo na míru a přinese Vám dostatek komfortního a příjemného tepla.

Infrazářiče mohou být využity například k vytápění stavebních buněk, na stavbách, dále průmyslových objektů, dílen a mnoho dalších. Infrazářiče v průmyslových halách mají spousty výhod mezi které patří i to, že neprodukují žádné spaliny a nespotřebovávají kyslík, dále pak zabraňují vzniku plísní na stavebních konstrukcích. Infrazářiče vyžadují minimální údržbu a jsou maximálně bezpečné.