Aktuality

Infrazářiče pro vytopení haly

Datum: 8. 1. 2018

Pro optimální vytopení průmyslových objektů, dílen, hal jsou určené infrazářiče, které neohřívají vzduch, ale pevné materiály, včetně nás. Jedná se o takzvaný sluneční efekt, kde infrazářiče vyzařují okamžité a přímé teplo. Účinnost této energie je kolem 90%, zbylá energie je přeměněna na světlo.

Vybavení kotelen pro průmyslové haly

Datum: 30. 10. 2017

Potřebujete vybavit kotelnu skutečně účinným a efektivním zařízením pro vytápění? Vybavujeme kotelny pro průmyslové haly vysoce účinnými kotli. Kotel vždy přizpůsobíme konkrétním potřebám objektu.
Aktuálně pracujeme na zakázce pro: SmartZone Kuřim

Aktuálně pracujeme na zakázce pro: SmartZone Kuřim

Datum: 11. 9. 2017

Naše společnost SETOP realizuje kompletní dodávku inženýrských sítí, kanalizace, vody, topení a kotelny v SmartZone Kuřim.
Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.

Zajistíme efektivní vytápění vaší haly

Datum: 7. 9. 2017

Pro vytápění průmyslových hal používáme infrazářiče, které vyzařují okamžité a přímé teplo. Účinnost infrazářičů je kolem 90%. Zbylá energie je přeměněna na světlo. Díky infrazářičům nedochází ke ztrátám a plýtvaní tepelné energie prouděním vzduchu.

Projekty vytápění

Datum: 27. 4. 2017

Provádíme kvalitní projekt topení, podlahové topení, otopná tělesa, teplovzdušné jednotky, horkovzdušné jednotky, stropní světlé a tmavé zářiče, hořáky jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce hal a objektů. V rámci projektu Vám doporučíme vhodný zdroj tepla a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

Podlahové topení – 10 let záruka

Datum: 1. 4. 2017

Ve spolupráci s výrobcem zajišťujeme na vybrané systémy až deset roků záruku. Používáme velmi kvalitní potrubí a rozdělovače podlahového vytápění rakouské výroby.

Vytápění průmyslových objektů infrazářiči

Datum: 4. 1. 2017

K rychlému a snadnému vyhřátí průmyslových objektů, dílen, hal jsou určené infrazářiče, které neohřívají vzduch, ale pevné materiály, včetně nás. Jedná se o takzvaný sluneční efekt, kde infrazářiče vyzařují okamžité a přímé teplo. Účinnost této energie je kolem 90%, zbylá energie je přeměněna na světlo. Díky infrazářičím nedochází ke ztrátám a plýtvaní tepelné energie prouděním vzduchu. Je to tím, že vzduch se neohřívá zářičem, ale ohřívá se od pevných materiálů, osob a předmětů.

Infrazářiče Schwank – vytopí Vaše průmyslové haly

Datum: 27. 10. 2016

Vždy bylo problémem vytápění velkých komerčních prostor. Jednalo se také o poměrně finančně náročnou investici. Pokud zvolíte správné technologie, které jsou daleko ekonomičtější, tak tomu uděláte průtrž.

Vytápění průmyslových hal

Datum: 29. 8. 2016

Pokud plánujete zprovoznit novou průmyslovou halu nebo objekt a potřebujete zajistit kvalitní vytápění, kontaktujte naši firmu Setop s.r.o., která se zabývá vytápěním průmyslových hal a kvůli systému vytápění Schwank budou ztráty minimální.
123