Aktuality

Spolehlivá řešení pro vytápění hal

Datum: 1. 5. 2018

Kontaktujte naši firmu Setop, která Vám pomůže s efektivním řešením vytápění hal a to s minimem energetických ztrát. K vytápění průmyslových hal používáme světlé i tmavé infrazářice, sálavé panely pro úsporné vytápění logistických center, plynové teplovzdušně agregáty od německé společnosti Schwank.

Sálavé vytápění Schwank

Datum: 5. 3. 2018

Plánujete zprovoznit novou průmyslovou halu nebo jiný objekt a potřebujete zajistit kvalitní vytápění? Perfektním řešením vytápění rozměrných průmyslových objektů nebo hal je úsporné sálavé vytápění od firmy Schwank, která působí na trhu více než 80 let. Osvědčené světlé a tmavé zářící systémy můžete využít prakticky všude.

Infrazářiče pro vytopení haly

Datum: 8. 1. 2018

Pro optimální vytopení průmyslových objektů, dílen, hal jsou určené infrazářiče, které neohřívají vzduch, ale pevné materiály, včetně nás. Jedná se o takzvaný sluneční efekt, kde infrazářiče vyzařují okamžité a přímé teplo. Účinnost této energie je kolem 90%, zbylá energie je přeměněna na světlo.

Vybavení kotelen pro průmyslové haly

Datum: 30. 10. 2017

Potřebujete vybavit kotelnu skutečně účinným a efektivním zařízením pro vytápění? Vybavujeme kotelny pro průmyslové haly vysoce účinnými kotli. Kotel vždy přizpůsobíme konkrétním potřebám objektu.
Aktuálně pracujeme na zakázce pro: SmartZone Kuřim

Aktuálně pracujeme na zakázce pro: SmartZone Kuřim

Datum: 11. 9. 2017

Naše společnost SETOP realizuje kompletní dodávku inženýrských sítí, kanalizace, vody, topení a kotelny v SmartZone Kuřim.
Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.

Zajistíme efektivní vytápění vaší haly

Datum: 7. 9. 2017

Pro vytápění průmyslových hal používáme infrazářiče, které vyzařují okamžité a přímé teplo. Účinnost infrazářičů je kolem 90%. Zbylá energie je přeměněna na světlo. Díky infrazářičům nedochází ke ztrátám a plýtvaní tepelné energie prouděním vzduchu.

Projekty vytápění

Datum: 27. 4. 2017

Provádíme kvalitní projekt topení, podlahové topení, otopná tělesa, teplovzdušné jednotky, horkovzdušné jednotky, stropní světlé a tmavé zářiče, hořáky jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce hal a objektů. V rámci projektu Vám doporučíme vhodný zdroj tepla a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

Podlahové topení – 10 let záruka

Datum: 1. 4. 2017

Ve spolupráci s výrobcem zajišťujeme na vybrané systémy až deset roků záruku. Používáme velmi kvalitní potrubí a rozdělovače podlahového vytápění rakouské výroby.

Vytápění průmyslových objektů infrazářiči

Datum: 4. 1. 2017

K rychlému a snadnému vyhřátí průmyslových objektů, dílen, hal jsou určené infrazářiče, které neohřívají vzduch, ale pevné materiály, včetně nás. Jedná se o takzvaný sluneční efekt, kde infrazářiče vyzařují okamžité a přímé teplo. Účinnost této energie je kolem 90%, zbylá energie je přeměněna na světlo. Díky infrazářičím nedochází ke ztrátám a plýtvaní tepelné energie prouděním vzduchu. Je to tím, že vzduch se neohřívá zářičem, ale ohřívá se od pevných materiálů, osob a předmětů.
1234