Aktuality

Plynové infrazářiče a ohřívače vzduchu LERSEN

Datum: 29. 9. 2020

Pro vytápění průmyslových objektů používáme kvalitní plynové infrazářiče a ohřívače vzduchu LERSEN. Jedná se o prvotřídní značku našeho výrobce a partnera. Při vytápění průmyslových objektů lze zvolit několik variant, přičemž každá má své výhody i nevýhody.

Přednosti sálavého vytápění

Datum: 31. 8. 2020

Chystáte se zprovoznit průmyslovou halu a hledáte optimální způsob jejího vytápění? Vhodným řešením vytápění rozměrných průmyslových objektů nebo hal je úsporné sálavé vytápění od firmy Schwank, která působí na trhu více než 80 let.

Rychlé vyhřátí průmyslových objektů

Datum: 29. 7. 2020

Pro rychlé vyhřátí průmyslových objektů používáme infrazářiče, které neohřívají vzduch, ale pevné materiály, včetně lidí. Tyto infrazářiče jsou na tzv. slunečním efektu, který vyzařuje okamžité a přímé teplo.

Projekt topení pro výrobní a průmyslovou halu

Datum: 3. 3. 2020

Potřebujete vypracovat odborný projekt topení pro vaši výrobní nebo průmyslovou halu? Naše firma zajišťuje vypracování kvalitních projektů topení. V rámci projektu Vám doporučíme vhodný zdroj tepla a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

Sálavé topení světelnými infrazářiči

Datum: 12. 11. 2018

K vytápění velkých prostor jako jsou výrobní haly, sportovní haly nebo tělocvičny je skvělou volbou sálavé topení světelnými infrazářiči, které se dá zároveň použít i pro vytápění venkovních prostor, jako jsou terasy nebo venkovní pracoviště.

Energeticky úsporná kotelna

Datum: 1. 8. 2018

Hledáte způsob jak docílit energeticky úsporné kotelny? Obraťte se na naši firmu, která vám pomůže s optimalizací kotelny pro vaši halu. Pro kotelny pro průmyslové haly dodáváme vysoce účinné kotle. Kotel vždy přizpůsobíme konkrétním potřebám průmyslové haly.

Jak funguje sálavé vytápění průmyslových hal?

Datum: 23. 7. 2018

Při vytápění průmyslových objektů lze zvolit několik variant, přičemž každá má své výhody i nevýhody. Jedním z nejefektivnějších způsobů je sálavé vytápění světlými infrazářiči, které nachází své uplatnění nejen při vytápění hal, ale také jej lze použít k vytápění venkovních prostor, jako jsou terasy, nebo venkovní pracoviště.

Vaše průmyslové haly vytopí infrazářiče Schwank

Datum: 22. 5. 2018

Vytápění velkých průmyslových prostor bylo vždy velmi obtížné a jednalo se také o finančně náročnou investici. Zvolením správné technologie, která je ekonomičtější, lze ovšem rozsáhlé prostory a haly vytopit efektivně.

Spolehlivá řešení pro vytápění hal

Datum: 1. 5. 2018

Kontaktujte naši firmu Setop, která Vám pomůže s efektivním řešením vytápění hal a to s minimem energetických ztrát. K vytápění průmyslových hal používáme světlé i tmavé infrazářice, sálavé panely pro úsporné vytápění logistických center, plynové teplovzdušně agregáty od německé společnosti Schwank.

Sálavé vytápění Schwank

Datum: 5. 3. 2018

Plánujete zprovoznit novou průmyslovou halu nebo jiný objekt a potřebujete zajistit kvalitní vytápění? Perfektním řešením vytápění rozměrných průmyslových objektů nebo hal je úsporné sálavé vytápění od firmy Schwank, která působí na trhu více než 80 let. Osvědčené světlé a tmavé zářící systémy můžete využít prakticky všude.
123