Aktuality

Sálavé topení světelnými infrazářiči

Datum: 12. 11. 2018

K vytápění velkých prostor jako jsou výrobní haly, sportovní haly nebo tělocvičny je skvělou volbou sálavé topení světelnými infrazářiči, které se dá zároveň použít i pro vytápění venkovních prostor, jako jsou terasy nebo venkovní pracoviště.

Energeticky úsporná kotelna

Datum: 1. 8. 2018

Hledáte způsob jak docílit energeticky úsporné kotelny? Obraťte se na naši firmu, která vám pomůže s optimalizací kotelny pro vaši halu. Pro kotelny pro průmyslové haly dodáváme vysoce účinné kotle. Kotel vždy přizpůsobíme konkrétním potřebám průmyslové haly.

Jak funguje sálavé vytápění průmyslových hal?

Datum: 23. 7. 2018

Při vytápění průmyslových objektů lze zvolit několik variant, přičemž každá má své výhody i nevýhody. Jedním z nejefektivnějších způsobů je sálavé vytápění světlými infrazářiči, které nachází své uplatnění nejen při vytápění hal, ale také jej lze použít k vytápění venkovních prostor, jako jsou terasy, nebo venkovní pracoviště.

Vaše průmyslové haly vytopí infrazářiče Schwank

Datum: 22. 5. 2018

Vytápění velkých průmyslových prostor bylo vždy velmi obtížné a jednalo se také o finančně náročnou investici. Zvolením správné technologie, která je ekonomičtější, lze ovšem rozsáhlé prostory a haly vytopit efektivně.

Spolehlivá řešení pro vytápění hal

Datum: 1. 5. 2018

Kontaktujte naši firmu Setop, která Vám pomůže s efektivním řešením vytápění hal a to s minimem energetických ztrát. K vytápění průmyslových hal používáme světlé i tmavé infrazářice, sálavé panely pro úsporné vytápění logistických center, plynové teplovzdušně agregáty od německé společnosti Schwank.

Sálavé vytápění Schwank

Datum: 5. 3. 2018

Plánujete zprovoznit novou průmyslovou halu nebo jiný objekt a potřebujete zajistit kvalitní vytápění? Perfektním řešením vytápění rozměrných průmyslových objektů nebo hal je úsporné sálavé vytápění od firmy Schwank, která působí na trhu více než 80 let. Osvědčené světlé a tmavé zářící systémy můžete využít prakticky všude.

Infrazářiče pro vytopení haly

Datum: 8. 1. 2018

Pro optimální vytopení průmyslových objektů, dílen, hal jsou určené infrazářiče, které neohřívají vzduch, ale pevné materiály, včetně nás. Jedná se o takzvaný sluneční efekt, kde infrazářiče vyzařují okamžité a přímé teplo. Účinnost této energie je kolem 90%, zbylá energie je přeměněna na světlo.

Vybavení kotelen pro průmyslové haly

Datum: 30. 10. 2017

Potřebujete vybavit kotelnu skutečně účinným a efektivním zařízením pro vytápění? Vybavujeme kotelny pro průmyslové haly vysoce účinnými kotli. Kotel vždy přizpůsobíme konkrétním potřebám objektu.
Aktuálně pracujeme na zakázce pro: SmartZone Kuřim

Aktuálně pracujeme na zakázce pro: SmartZone Kuřim

Datum: 11. 9. 2017

Naše společnost SETOP realizuje kompletní dodávku inženýrských sítí, kanalizace, vody, topení a kotelny v SmartZone Kuřim.
Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Kotlíkové dotace vyřídíme za Vás.

Datum: 10. 9. 2017

Datum k podávání žádostí v Jihomoravském kraji je 14.09.2017.
123