Aktuality

Sálavé topení světelnými infrazářiči

Datum: 30.08.2021

K vytápění velkých prostor jako jsou výrobní haly, sportovní haly nebo tělocvičny je skvělou volbou sálavé topení světelnými infrazářiči, které se dá zároveň použít i pro vytápění venkovních prostor, jako jsou terasy nebo venkovní pracoviště.

Energeticky úsporná kotelna

Datum: 30.08.2021

Hledáte způsob jak docílit energeticky úsporné kotelny? Obraťte se na naši firmu, která vám pomůže s optimalizací kotelny pro vaši halu. Pro kotelny pro průmyslové haly dodáváme vysoce účinné kotle. Kotel vždy přizpůsobíme konkrétním potřebám průmyslové haly.

Jak funguje sálavé vytápění průmyslových hal?

Datum: 30.08.2021

Při vytápění průmyslových objektů lze zvolit několik variant, přičemž každá má své výhody i nevýhody. Jedním z nejefektivnějších způsobů je sálavé vytápění světlými infrazářiči, které nachází své uplatnění nejen při vytápění hal, ale také jej lze použít k vytápění venkovních prostor, jako jsou terasy, nebo venkovní pracoviště.

Vaše průmyslové haly vytopí infrazářiče Schwank

Datum: 30.08.2021

Vytápění velkých průmyslových prostor bylo vždy velmi obtížné a jednalo se také o finančně náročnou investici. Zvolením správné technologie, která je ekonomičtější, lze ovšem rozsáhlé prostory a haly vytopit efektivně.

Ekonomický způsob jak vytopit halu

Datum: 30.08.2021

Velké haly a rozsáhlé komerční prostory je vždy problém vytopit. Navíc se jedná o finančně náročnou investici. Zvolením správné technologie, která je ekonomičtější, vám ovšem přinese efektivní řešení.

Vypracujeme projekt topení pro vaši halu

Datum: 30.08.2021

Vážení zákazníci, vypracováváme projekty topení pro výrobní či průmyslové haly, také provádíme montáž podlahového topení, instalujeme otopná tělesa, teplovzdušné jednotky, horkovzdušné jednotky, stropní světlé a tmavé zářiče, hořáky jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce hal a objektů.

Plynové infrazářiče a ohřívače vzduchu LERSEN

Datum: 30.08.2021

Pro vytápění průmyslových objektů používáme kvalitní plynové infrazářiče a ohřívače vzduchu LERSEN. Jedná se o prvotřídní značku našeho výrobce a partnera. Při vytápění průmyslových objektů lze zvolit několik variant, přičemž každá má své výhody i nevýhody.

Přednosti sálavého vytápění

Datum: 30.08.2021

Chystáte se zprovoznit průmyslovou halu a hledáte optimální způsob jejího vytápění? Vhodným řešením vytápění rozměrných průmyslových objektů nebo hal je úsporné sálavé vytápění od firmy Schwank, která působí na trhu více než 80 let.

Rychlé vyhřátí průmyslových objektů

Datum: 30.08.2021

Pro rychlé vyhřátí průmyslových objektů používáme infrazářiče, které neohřívají vzduch, ale pevné materiály, včetně lidí. Tyto infrazářiče jsou na tzv. slunečním efektu, který vyzařuje okamžité a přímé teplo. Účinnost této energie je kolem 90%, zbylá energie je přeměněna na světlo. 

Projekt topení pro výrobní a průmyslovou halu

Datum: 30.08.2021

Potřebujete vypracovat odborný projekt topení pro vaši výrobní nebo průmyslovou halu? Naše firma zajišťuje vypracování kvalitních projektů topení. V rámci projektu Vám doporučíme vhodný zdroj tepla a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.