Aktuality

Jaké jsou hlavní výhody kotle ATMOS Kombi C18S?

Atmos Kombi C18S je kombinovaný kotel, který slouží k vytápění a ohřevu teplé vody.

19.03.2024 celý článek

Stacionární kondenzační kotle Buderus

Stacionární kondenzační kotle Buderus jsou řadou plynových kotlů, které jsou navrženy tak, aby poskytovaly efektivní a úsporné vytápění. Kotle jsou k dispozici v široké škále výkonů a typů, takže je možné najít ten správný kotel pro každou potřebu.

12.12.2023 celý článek

Chtěli byste zprovoznit vaši průmyslovou halu?

Chtěli byste zprovoznit vaši průmyslovou halu? Naše firma vám nabízí zajímavá a efektivní řešení pro optimální vytápění haly s minimem tepelných ztrát i financí!

04.10.2023 celý článek

Kvalitní a spolehlivé vytápění průmyslových hal

Sháníte firmu, která by vám zajistila kvalitní vytápění vaší průmyslové haly? Obraťte se na nás! Naše společnost Setop s.r.o. má v této oblasti velice bohaté zkušenosti!

19.09.2023 celý článek

Ekologické vytápění průmyslových hal

Pokud hledáte efektivní a ekologické řešení pro vytápění vašich průmyslových hal, měli byste zvážit infrazářiče Schwank. Tyto zařízení využívají infračervené záření k ohřevu povrchů a objektů v halách, nikoli vzduchu. To znamená, že nedochází k zbytečným tepelným ztrátám, víření prachu nebo průvanu.

08.06.2023 celý článek

Spolehlivá řešení pro vytápění hal

Kontaktujte naši firmu Setop, která Vám pomůže s efektivním řešením vytápění hal a to s minimem energetických ztrát. K vytápění průmyslových hal používáme světlé i tmavé infrazářice, sálavé panely pro úsporné vytápění logistických center, plynové teplovzdušně agregáty od německé společnosti Schwank.

01.05.2023 celý článek

Odborníci ve vytápění průmyslových hal

Společnost Setop s.r.o. se zabývá vytápěním průmyslových hal a dalších větších objektů. Jsme profesionálové v našem oboru. Mezi naše služby patří také návrh optimálního řešení pro vaši kotelnu a odborná instalace zařízení včetně údržby a servisu.

23.01.2023 celý článek

Vytápění průmyslových hal na míru

Potřebujete zajistit vytápění vaší průmyslové haly? Firma Setop s.r.o. vám může nabídnout návrh koncepčního řešení zásobování teplem pro průmyslové haly.

06.12.2022 celý článek

Vytápění průmyslových hal pomocí infrazářičů Schwank

Potřebujete zajistit vytápění průmyslové haly? Obraťte se na naši firmu naši firmu Setop s.r.o., která Vám pomůže s tím nejefektivnějším řešením vytápění průmyslových hal s minimálními ztrátami! K vytápění průmyslových hal využíváme systém vytápění Schwank.

21.11.2022 celý článek

Zprovoznění průmyslové haly

Chtěli byste zprovoznit vaši průmyslovou halu? Naše firma vám nabízí zajímavá a efektivní řešení pro optimální vytápění haly s minimem tepelných ztrát i financí!

09.10.2022 celý článek

Kotelny pro průmyslové haly

Naše firma se zabývá vytápěním průmyslových hal a dalších větších objektů. Mezi naše služby patří také návrh optimálního řešení pro vaši kotelnu a odborná instalace zařízení včetně údržby a servisu.

04.09.2022 celý článek

Rychlé vyhřátí průmyslových objektů

Pro rychlé vyhřátí průmyslových objektů používáme infrazářiče, které neohřívají vzduch, ale pevné materiály, včetně lidí. Tyto infrazářiče jsou na tzv. slunečním efektu, který vyzařuje okamžité a přímé teplo. Účinnost této energie je kolem 90%, zbylá energie je přeměněna na světlo. 

30.08.2021 celý článek

Projekt topení pro výrobní a průmyslovou halu

Potřebujete vypracovat odborný projekt topení pro vaši výrobní nebo průmyslovou halu? Naše firma zajišťuje vypracování kvalitních projektů topení. V rámci projektu Vám doporučíme vhodný zdroj tepla a vyhodnotíme jeho ekonomickou návratnost.

30.08.2021 celý článek

Sálavé topení světelnými infrazářiči

K vytápění velkých prostor jako jsou výrobní haly, sportovní haly nebo tělocvičny je skvělou volbou sálavé topení světelnými infrazářiči, které se dá zároveň použít i pro vytápění venkovních prostor, jako jsou terasy nebo venkovní pracoviště.

30.08.2021 celý článek

Energeticky úsporná kotelna

Hledáte způsob jak docílit energeticky úsporné kotelny? Obraťte se na naši firmu, která vám pomůže s optimalizací kotelny pro vaši halu. Pro kotelny pro průmyslové haly dodáváme vysoce účinné kotle. Kotel vždy přizpůsobíme konkrétním potřebám průmyslové haly.

30.08.2021 celý článek

Jak funguje sálavé vytápění průmyslových hal?

Při vytápění průmyslových objektů lze zvolit několik variant, přičemž každá má své výhody i nevýhody. Jedním z nejefektivnějších způsobů je sálavé vytápění světlými infrazářiči, které nachází své uplatnění nejen při vytápění hal, ale také jej lze použít k vytápění venkovních prostor, jako jsou terasy, nebo venkovní pracoviště.

30.08.2021 celý článek

Vaše průmyslové haly vytopí infrazářiče Schwank

Vytápění velkých průmyslových prostor bylo vždy velmi obtížné a jednalo se také o finančně náročnou investici. Zvolením správné technologie, která je ekonomičtější, lze ovšem rozsáhlé prostory a haly vytopit efektivně.

30.08.2021 celý článek

Ekonomický způsob jak vytopit halu

Velké haly a rozsáhlé komerční prostory je vždy problém vytopit. Navíc se jedná o finančně náročnou investici. Zvolením správné technologie, která je ekonomičtější, vám ovšem přinese efektivní řešení.

30.08.2021 celý článek

Vypracujeme projekt topení pro vaši halu

Vážení zákazníci, vypracováváme projekty topení pro výrobní či průmyslové haly, také provádíme montáž podlahového topení, instalujeme otopná tělesa, teplovzdušné jednotky, horkovzdušné jednotky, stropní světlé a tmavé zářiče, hořáky jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce hal a objektů.

30.08.2021 celý článek

Plynové infrazářiče a ohřívače vzduchu LERSEN

Pro vytápění průmyslových objektů používáme kvalitní plynové infrazářiče a ohřívače vzduchu LERSEN. Jedná se o prvotřídní značku našeho výrobce a partnera. Při vytápění průmyslových objektů lze zvolit několik variant, přičemž každá má své výhody i nevýhody.

30.08.2021 celý článek

Přednosti sálavého vytápění

Chystáte se zprovoznit průmyslovou halu a hledáte optimální způsob jejího vytápění? Vhodným řešením vytápění rozměrných průmyslových objektů nebo hal je úsporné sálavé vytápění od firmy Schwank, která působí na trhu více než 80 let.

30.08.2021 celý článek